OOZOO C7327

4,600MKD 3,900MKD

Софистициран холандски дизајн, ултра слим каса, нерѓосувачки челик, висококвалитекно кожно ремче. Дијаметар: Женски 36-40мм, Машки 44мм, 1 година гаранција.

Брза пратка:
Достава до адреса. Телефон од брза пратка 080022200
130MKD
Сеуште нема коментари за овој производ.

Бројач на посети

192344
Денес
Вчера
Оваа недела
Минатата недела
Овој месец
Минатиот месец
Вкупно сите денови
188
459
3777
184718
11303
16024
192344
Ваша IP: 34.228.38.35
Време на серверот: 21-04-2019 08:21:38