SPECTRUM SMM20

999MKD

Механизам: кварцен со вклучена батерија, Дијаметар: (Ж)36-38мм | (М)42-46мм, Малите стрелки се симболични.

Брза пратка:
Достава до адреса. Телефон од брза пратка 080022200
130MKD
Сеуште нема коментари за овој производ.

Бројач на посети

397174
Денес
Вчера
Оваа недела
Минатата недела
Овој месец
Минатиот месец
Вкупно сите денови
410
521
2534
390949
13629
17035
397174
Ваша IP: 34.204.176.125
Време на серверот: 29-05-2020 18:57:16