SPECTRUM SZ06

999MKD

Механизам: кварцен со вклучена батерија  Дијаметар: (Ж)36-38мм | (М)42-46мм Малите стрелки се симболични

Брза пратка:
Достава до адреса. Телефон од брза пратка 080022200
130MKD
Сеуште нема коментари за овој производ.

Бројач на посети

433673
Денес
Вчера
Оваа недела
Минатата недела
Овој месец
Минатиот месец
Вкупно сите денови
527
560
1833
426709
3566
16959
433673
Ваша IP: 18.204.55.168
Време на серверот: 05-08-2020 22:37:02