DANTEL

1,970MKD

Состав: 100% памук, Навлака за јорган: 200 cm x 220 cm, Чаршаф: 240 cm x 260 cm, Перници: 50x70 cm (две)

Брза пратка:
Достава до адреса. Телефон од брза пратка 080022200
130MKD
Сеуште нема коментари за овој производ.

Бројач на посети

458829
Денес
Вчера
Оваа недела
Минатата недела
Овој месец
Минатиот месец
Вкупно сите денови
492
555
3344
451763
10904
17818
458829
Ваша IP: 3.237.71.23
Време на серверот: 19-09-2020 23:08:37