GIZEM LILA

1,490MKD

Состав: 80% памук, 20% полиестер, Навлака за јорган: 200 cm x 220 cm, Чаршаф: 220 cm x 240 cm, Две јастучници: 50x70 cm

Брза пратка:
Достава до адреса. Телефон од брза пратка 080022200
130MKD
Сеуште нема коментари за овој производ.

Бројач на посети

458767
Денес
Вчера
Оваа недела
Минатата недела
Овој месец
Минатиот месец
Вкупно сите денови
430
555
3282
451763
10842
17818
458767
Ваша IP: 3.237.71.23
Време на серверот: 19-09-2020 21:45:44