Печати

Работно време

  1. Интернет продавницата работи 24 часа секој ден во неделата, но доставата на производите не може да се направи во неделите и за државните празници.
  2. Сите нарачки направени во недела или за време на државните празници, ќе се третираат како да се направени првиот следен работен ден, од кога ќе почнат да течат и роковите за достава.

Бројач на посети

342187
Денес
Вчера
Оваа недела
Минатата недела
Овој месец
Минатиот месец
Вкупно сите денови
208
621
4248
333607
10294
21025
342187
Ваша IP: 35.173.57.84
Време на серверот: 17-02-2020 10:02:22